Skip to content

KURUMSAL

Uzman kadromuz tarafından profesyonel mutfak hazırlığı hizmetini siz değerli iş ortaklarımıza en iyi şekilde sağlamaktayız. Uzman ve dinamik kadromuzla proje, imalat, montaj ve servis süreçleri ile alakalı tüm konularda sizleri memnun edecek en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.

Ürünlerimiz dinamik, daha kolay kullanım, çarpıcı renklerin yer aldığı görsel şöleni ile sizlere kaliteli hizmeti beraberinde getiriyor.

Atamak olarak sizlere Saç plety, çorba kazanı, çay makinası, döner ocağı, tavuk kızartma ocağı, kuzin, pasta börek fırınları gibi çeşitli endüstriyel mutfak malzemesi sağlamaktayız. Atamak olarak hizmetlerimiz sadece bunlarla sınırlı kalmamakla birlikte soğutucu olarak Ayran soğutucu, yaş kuru pasta dolabı, vitrin dolabı, kebab malzeme dolabı bulunur. Aynı zamanda sıcak teşiride bulunmaktadır. Profesyonel olarak yıllardır dinamik ve uzman kadromuz ile sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Endüstriyel mutfak alanında tüm sorularınızın yanıtı ve çözümü için aramanız yeterli.